Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Hodnocení soutěže O perníkovou pantofli - 44.ročník

Soutěž:O perníkovou pantofli - 44.ročník
Město:Pardubice
Místo:KD Dukla
Hodnoceno:1x
Zhlédnuto:2405x
Celkové hodnocení:
4.0 / 5
Přidej recenzi k této soutěži

Názory uveřejněné v těchto hodnoceních nevyjadřují názor autora tohoto webu není-li uvedeno jinak.

Roco hodnotí jako tanečník pro rok 201127. March 20:16
Celkový dojem
Velmi tradiční a do jisté míry i konzervativní (se všemi plus i minus ) soutěž, která bezesporu patří k těm nadprůměrným i když ničím vyloženě neoslní.
Parket & Sál
Taneční parket je příjemně velký, jeho kvalita však zlá - řada větších trhlin a děr. Skluzovost na horní hranici průměru. Nedostatkem sálu je jeden jediný vchod z jeho kratší strany kde je neustále slušná tlačenice. Plusem je výkonná klimatizace. Prostředí kulturního domu je jinak velmi příjemné a prostorné. Jeho součástí je bar, podávající i několik málo teplých jídel(typu smažák, párek, kuřecí směs).
Šatny
Jedna velká a několik menších šaten plných stolů, židlí a věšáků. Místa byl dostatek i když zde samozřejmě vždy může být lépe. Potěšilo by více zrcadel.
Organizace
Celý den bez skluzů, soutěže začínaly cca do 15 minut po konci prezence. Přesto se nekonalo žádné zběsilé honění času, každá kategorie dostala prostor na roztančení i slavnostní nástup. V jednotlivých skupinách velmi rozumné množství párů, takže místa dost. Moderování paní Mičjanové je bezesporu osobité a určitě zdaleka ne každému sedne. Na druhou stranu soutěži dodává určitou identitu :). Všechny faktické informace však vždy nakonec podá takže nedochází k žádným zmatkům a občasné prupovídky jsou zcela neškodné, maximálně nad nimi člověk pozdvedne obočí. Velké plus však zaslouží za to, že si vždy našla čas ke gratulaci párům pod stupni vítězů, kteří získali vyšší třídu. Dokonce pro ně byla i drobná cena. Hudební dobrovod na soutěž DCB určitě nadprůměrný, zvuk zajišťovalo stejné studio jako letošní MČR LAT, což bylo docela výrazně slyšet.
Více recenzí od Roco

. 1 .

Zpět na seznam soutěží



Pro hodnocení musíte být přihlašen!

Login Heslo

Pokud ještě nemáte uživatelský účet, provedťe krátkou registraci.