Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Hodnocení soutěže Havířovské mládí

Soutěž:Havířovské mládí
Město:Havířov, Horní Suchá
Místo:Dělnický dům
Hodnoceno:3x
Zhlédnuto:2562x
Celkové hodnocení:
2.3 / 5
Přidej recenzi k této soutěži

Názory uveřejněné v těchto hodnoceních nevyjadřují názor autora tohoto webu není-li uvedeno jinak.

Semínko hodnotí jako tanečník pro rok 201024. May 16:02
Celkový dojem
Pokažený dojem uspořádáním sálu (stoly a parket) Soutěže tady na Ostravsku si to dělají samy, že rok od roku je účast párů nižší a nižší!!!!
Parket & Sál
Pořadatelům bych pro příště opravdu doporučil, aby řady STOLŮ, směřující do už TAK malého parketu - zrušili a místo nich nechali např. jen jednu řadu, nebo jen židle!!! Parket a tím i komfort tanečníků se tak o dost zvýší...
Šatny
Fajn :-)Jako na každé jiné soutěži. Minulý rok ale byly šatny i v patře, což se mi zdálo lepší. Nemuseli jsme se tolik mačkat jako tento rok - narváni v jedné šatně :-)
Organizace
Více recenzí od Semínko

Petule hodnotí jako tanečník pro rok 201024. May 07:17
Celkový dojem
Průměr bilancující na hodně tenké hraně.
Parket & Sál
Sál byl velikostně tak akorát,tradiční zástup okukujících tanečníků byl sice skvělé publikum avšak běz něj by byl i někdy potřebný metr partketu navíc.Vzduch v sále by na vyvrácení,okna se otvírali až po juniorech což už bylo pět minut po dvanácté.Parket neklouzal,což bylo super.
Šatny
Katastrofa.Je sice strašně fajn když slyšíte polštinu nebo slovenštinu ze všech stran ale co Vám to pomůže když máte sotva metr abyste se otočili,natož třeba nasoukali do standartek.
Organizace
Nemůžu hodnotit zcela objektivně jelikož jsem již po třetí hodině byla doma.Ale za sebe můžu říct,že vše klapalo jak mělo.Moderátorka byla celkem příjemná.
Více recenzí od Petule

Wujtek hodnotí jako tanečník pro rok 201015. May 19:27
Celkový dojem
Zejména velice nepříjemná organizace v odpoledních hodinách posunula tuto soutěž v mých očích do bahna těch podprůměrných.
Parket & Sál
Klasika. Jinak povrch mi velmi seděl, klouzal přesně tak akorát, aby zvládal jak LAT tak STT. Diváci neroztahovali své nohy do prostor vyhrazených tanečníkům, což je oproti loňsku velmi příjemná změna ;-)
Šatny
Malinká šatnička, která byla ale vzhledem k počtu párů ještě dostačující. Oproti loňsku byla ta v prvním patře prý vyhrazena "soukromým účelům". Tak jo.
Organizace
Bída. Paní moderátorka se jistě ráda poslouchá (něco ve stylu pořadů Petra Novotného). Bohužel pan Novotný měl v televizi svůj čas přesně vyhrazen. Avšak tato paní, zřejmě z bezbřehé lásky k dětem, představovala například totožné páry z kategorií Děti I i II, stejně jako Junior I a II po jednom, aby pak následně v závěru došlo k dvouhodinovému zpoždění celé soutěže (blok B STT měl začínat v 16:00 a začal v 17:55), pročež se semifinále a finále jela bez oddechu a navíc bylo odročeno vyhlašování odtančených kategorií až na závěr celé soutěže. Omlouvám se, ale když páry tančící za jihomoravské kluby mají končit své soutěže odpoledne, počítají s jistým včasným dotančením, ukončením své kategorie a odjezdem. Při dvouhodinovém zpoždění jsou schopny ještě toto skousnout. Ale je-li jim následně oznámeno, že si na vyhlášení budou muset další hodinu počkat, jdou žerty stranou. Děkuji, nechci. Jinak v pořádku, prezence byla oproti loňskému roku přesunuta na strategičtější místo, což bylo jistě ku prospěchu věci.
Více recenzí od Wujtek

. 1 .

Zpět na seznam soutěžíPro hodnocení musíte být přihlašen!

Login Heslo

Pokud ještě nemáte uživatelský účet, provedťe krátkou registraci.

Aleš Pasulka
B LAT, Finálová C STT