Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Hodnocení soutěže Sport Agency Praha Cup

Soutěž:Sport Agency Praha Cup
Město:Praha
Místo:gymnázium Českolipská
Hodnoceno:4x
Zhlédnuto:5062x
Celkové hodnocení:
1.2 / 5
Přidej recenzi k této soutěži

Názory uveřejněné v těchto hodnoceních nevyjadřují názor autora tohoto webu není-li uvedeno jinak.

budilka hodnotí jako tanečník pro rok 201220. June 12:47
Celkový dojem
Dalo nám trochu zabrat najít vůbec vchod do tělocvičny - škola byla velká, pár cedulí by je snad nezabilo...
Parket & Sál
Parket sice velký, zato však zaprášený. I přes otevřená okna se na sále nedalo dýchat, bylo tam strašné vedro. Plus bylo místo kolem parketu, takže se lidi nemuseli motat tančícím pod nohama
Šatny
Jedna v malé tělocvičně, my osobně jsme byli v jedné z menších šaten, u kterých byly i sprchy (ty se po odtancování velmi hodily, i když u nich nebyly dveře...). Dostatek místa, laviček i věšáků, na chodbách byl i příjemný chládek. Jediné, co chybělo, byla zrcadla
Organizace
Šlapala jak na drátkách, možná však až příliš rychle, u několika kategorií nebyl čas na odpočinek mezi koly
Více recenzí od budilka

Aloisator hodnotí jako tanečník pro rok 201220. June 08:16
Celkový dojem
Pro mě hrůza, příště si dobře rozmyslím zda pojedu přes celou republiku na takovouto soutěž.
Parket & Sál
Taneční parket připomínal spíše velice špatně upravenou ledovou plochu. Horší parket sem nezažil. Na povrchu centimetrová vrstva prachu, povrch byl zvlněný s několika výstupky na kterých nejeden tanečník upadl.
Šatny
Šatny bez zrcadel, bez stolů či laviček, vzduch stejné hrozný jako v sále.
Organizace
Pokud jde o organizaci, tak časově se soutěž stíhala pěkně. To je ale tak jediné. Žádné občerstvení, na lavičkách se sedělo zle, ozvučení hrozné (hudba strašně řvala a moderátorovi nebylo často rozumět). Také se mi nelíbila okamžitá návaznost kol. Mí kolegové dotančili první kolo C-Stt, sotva jenom odešli z parketu a začínalo semifinále. Byla mezitím pauza pouze 2 minuty.
Více recenzí od Aloisator

bailar hodnotí jako tanečník pro rok 201218. June 03:59
Celkový dojem
Průměrná soutěž v hezky zrekontruované škole, v jejíž hale se ale nedalo takřka dýchat.
Parket & Sál
Velká pěkná tělocvična, mně osobně se to nesmekalo. Akorát tam byl šílený a nedýchatelný vzduch, všechna okna otevřená, ale stejně to nepomohlo. Holt co byste chtěli v tělocvičně, na kterou praží od rána slunce.
Šatny
2 menší šatny plus možnost převlékání ve velké tělocvičně. Zvolili jsme tělocvičnu, sice nebyla možnost kam pověsit věci a sednout si, ale zas se tam dalo rozhýbat a roztancovat. To je plus. Zrcadlo jsem vůbec nikde neviděl, záchody byly tak pro trpaslíky, Sněhurka menší v životě neviděla:-)
Organizace
Organizace byla vzhledem k časovému harmonogramu poměrně dobrá, docela to šlapalo. Dávám mínusy za to, že ne vždy byla jasná hlášení, kdo nastupuje, všimnul jsem si, že některé páry neslyšely, že měly nastoupit, a tak začly tancovat až v půlce své třídy. Souhlasím, že za 100 Kč by bylo dobré nesedět na lavičce, ale mít tam alespoň židle, aby si rodiče a prarodiče nepřipadali jak na těláku, když jsou na soutěži ve společenském tanci. Koupi jídla a pití jsem nezkoumal, znalý poměrů jsem si vezl radši vlastní. Tak kilometr daleko ale byl supermarket, nebo dál, stanice metra, jak píše kolegyně:-). Příště bych radil označit líp místo konání, vchod byl zatraceně dobře skrytej. Na soutěži bylo nedýchatelno, a tak rodiče byli rádi, když mohli odejít ven na vzduch. Chtěli si ve "vnitrobloku" sednout do chládku k nachystaným židličkám pod slunečníky, jenže ejhle, bylo tam zamčeno.... Evidentně to byl pouze VIP prostor pro školníka:-) Chtělo by to hlasitěji hudbu, občas jsem neslyšel, co hraje. Ceny-taška s pozornostmi, zahradní trpaslík. Já radši poháry, ale trpaslík se zas dá vystavit právě na té zahrádce....
Více recenzí od bailar

Vokrojová hodnotí jako doprovod pro rok 201217. June 16:01
Celkový dojem
Pro mě nejhůře pořadatelsky zvládnutá soutěž, žádné občerstvení, voda, kafe, paní u vstupou nás poslala se občerstvit na stanici metra, což nechápu:-(, v tělocvičně žádné židle, jen cvičební lavičky, na kterých osoby postarší nebo nemocné nemohly vůbec sedět, za vstupné 100Kč pro mě propadák!!!
Parket & Sál
Šatny
malá tělocvična, bez zrcadel,ani na záchodě nebyly
Organizace
pro mě dost vázla, nepříjemné prostředí
Více recenzí od Vokrojová

. 1 .

Zpět na seznam soutěžíPro hodnocení musíte být přihlašen!

Login Heslo

Pokud ještě nemáte uživatelský účet, provedťe krátkou registraci.

Aleš Pasulka
B LAT, Finálová C STT