Brno Open 2012
  IO Adult Latin Faces

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin Redance

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.2

Brno Open 2012
  IO Adult Latin R1 Vol.1

Starší galerie

Mistrovství ČR Družstev

Jistá část fotek byla předána do rukou Dancetimu a vy se na fotky můžete těšit v jeho červnovém čísle. Tyto fotky nejsou uveřejněny tady na webu, takže pokud jste se nenašli tady, je možné, že Vás Klára Šponerová obsadí třeba na hlavní stánku Dancetimu:-)

Fotek je - jak se sluší na soutěž takové důležitosti - hodně, stejně jako pocitů a slov, které bych rád ventiloval těmito řádky, takže každá část soboty bude dekomponována zvlášť.

Best of Družstva 2008 [88 fotek]
Galerie, která navnadí...(určeno hlavně pro netanečníky, ostatní tu mají 1039 fotek :-))


Ukořistit snímky při čekání na postupové výsledky nebyl takový problém, jelikož prostor na kterém se soutěž rozprostírala, byl skoro až mikroskopický. Naprosto bez přehánění můžu říci, že hustota tanečníků v objektu byla jak Taliánů v TRAM č.9 v úseku "Národní - Václavské náměstí“ (pro ty co nejsou z Prahéééé - prostě tam bylo narváno tak, že přes tanečníky nebylo ani kam plivnout!)
První skupina prvního kola byl opravdu zážitek (a i všechny následující). Hned od začátku se totiž početné týmy fanoušků naplno zhostili svého úkolu. Člověka z toho až mrazilo a tanečníci měli co dělat, aby vůbec přes fandění slyšeli aspoň rytmus písničky (takový komfort jako vychutnat si melodii opravdu nešlo).
Je opravdu zvláštní, že ze Semifinále (když 5 družstev ubylo) je 3x více fotek než z prvního kola. Asi sem dostal do té správné ráže, až po prvním kole. Mrkněte, jak se mi to povedlo nebo nepovedlo...
Tohle je věc, která dělá družstva naprosto jedinečnou soutěží, a musím uznat, že každé družstvo se prezentovalo jinak, ale přitom tanečně nebo s řáááádnou dávkou recese. Myslím, že ani jedna bránice v řadách diváků nezůstala v klidu a všichni jste dokázali, tanečníci, že zaujmout publikum je Vaším denním chlebíčkem!

Páry nepolevovaly ani ve finále. Na některých obličejích už bylo vidět lehce na sílu držený úsměv, ale přesto podali špičkový výkon hodný finále.

Rozluštění tajenky, v podobě toho, jak to vše dopadne, se - pro všechny tancem dotčené - omezilo jen na 2. - 6. místo. Ruku na srdce; papírově (ale i reálně) se STK nedalo porazit. Jeden špičkový pár neutáhne zbytek průměrného pole... Chce to prostě mít bandu těch nejlepších tanečních pošuků :-D

Protože do Ostravy dlouhá cesta, nestihl jsem se do Martinova dohrabat dřívě jak na jejich nástupy a finále. Ale tak to podstatné zachyceno je - kdo měl jaký hadry a co se předvádělo na nástupech. Taneční pózy nafotíme jindy ;-)


Martin
Hobby LAT, Hobby STT